svetlogopedie.cz

Logopedie online

Řada dospělých klientů řeší obtíže s narušenou komunikační schopností. Může se jednat problémy ve výslovnosti, v zadrhávání, potíže s řečí po mozkových mrtvicích a další.

K řešení vašich obtíží můžete využít online konzultaci. Může se jednat o jednorázové online setkání, nebo o pravidelnou péči.

Co je k online logopedii potřeba?

Potřebujete počítač nebo tablet a dobré připojení k internetu. Nainstalujte si Skype. Kontaktujte mě telefonicky nebo emailem a domluvíme si vhodný den a čas.

Jak logopedie probíhá?

Ve stanovený den a čas se spojíme přes videohovor na Skypu. Úvodní setkání jsou zaměřena na diagnostiku, další pak již na samotnou terapii. Při terapii s Vámi mohu sdílet různé materiály, fotografie a podpůrné texty. Součástí terapie je shrnující email a zaslání všech potřebných materiálů k domácímu cvičení. V emailu najdete podklady k platbě podle platného ceníku.

Může online logopedie pomoci?

Logoped je průvodce. Směřuje Vás, ukazuje cestu. Pokud věnujete domácímu cvičení dostatečný čas, logopedická terapie přinese své plody. Samozřejmě má logopedie na dálku svoje limity a při určitých obtíží není vhodným řešením. Pak je na společné domluvě hledání jiných terapeutických cest.

Kontakt

Logopedická poradna Svět logopedie

Žižkova 1683/13 (budova Globus), JIHLAVA

náměstí Svobody 379 (budova radnice), BRTNICE

774 622 651

nada.grznarova@seznam.cz